Podobne wpisy
🎄⚽ Niezapomniana wycieczka „Pszczółek” i „Żabek”!_🌟_
Dnia 27 listopada 2025 r. dzieci z grup „Pszczółek” i „Żabek” wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Fabryki Bombek w Wołominie, a następnie na Stadion Narodowy w Warszawie. W Fabryce Bombek przedszkolaki mogły: ✨ zobaczyć, jak powstają szklane ozdoby, ✨ poznać etapy ich dekorowania, ✨ podziwiać ręcznie malowane bombki o przeróżnych kształtach i kolorach. Kolejnym…
„Podsumowanie XXIV edycji akcji GÓRA GROSZA”
Dnia 12.03.24r.zakończyliśmy akcję GÓRA GROSZA z wynikiem 1008,14zł.Bardzo dziękujemy wszystkim,którzy dołączyli,aby nieść pomoc potrzebującym dzieciom oraz ich rodzinom.Za wielkie serca oraz chęć w zbieraniu monet każda grupa została nagrodzona.Brawo!!!Podzieliliśmy się dobrocią.Bardzo dziękujemy Panu Jakubowi Skaruz za pomoc w dostarczeniu zebranych pieniążków bezpośrednio do organizatora akcji Towarzystwo Nasz Dom. Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Mobile
„Świąteczne Drzewko Życzeń”
Dnia 15.12.23r.dzieci z gr.”Żabki”wraz ze swoimi rodzicami wzięły udział w akcji kierowanej do przedszkoli i szkół siedleckich,której celem było zebranie dobrych życzeń dla wszystkich Siedlczan.Najpięknięjsze życzenia wybrane przez Jury,w skład którego będą wchodzić Radni Miasta Siedlce,zostaną nagrodzone wyjątkową nagrodą.Trzymamy kciuki!!!
Program „Czyste powietrze wokół nas” w grupie Kotki🐱🐱🐱
Program „Czyste powietrze wokół nas” w grupie Kotki🐱🐱🐱 W miesiącu styczeń dzieci z grupy III „Kotki” przystąpiły do realizacji programu ,,Czyste powietrze wokół nas”, który jest jednym z istotnych projektów Narodowego Programu Zdrowia w zakresie ochrony zdrowia oraz rozwoju dzieci przed narażeniem na dym tytoniowy. Przedsięwzięcie również koordynowane jest przez Państwowy Inspektorat Sanitarny. Cele programu…





















