Podobne wpisy
” Wycieczka gr. II, gr. III, gr. IV oraz gr. V do CKiS w Siedlcach na spektakl pt.: Gdzie jesteś kochany Święty_Mikołaju? „
Dnia 2.12.2025 r. przedszkolaki wybrały się do teatru, aby obejrzeć wyjątkowy spektakl o Mikołaju. Z zaciekawieniem śledziły przygody bohatera, pełne magii i świątecznej atmosfery. Po przedstawieniu dzieci dostały prezenty i zrobiły sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem, co wywołało jeszcze więcej radości i świątecznego zachwytu. To była dla nich świetna przygoda, którą z pewnością będą długo…
Teatr w przedszkolu 🎭🎄
28.11.24 r. w naszym przedszkolu mieliśmy okazję obejrzeć teatr magnesu w wykonaniu Krzysztofa Falkowskiego-Zaułek Animacji Lanckorona pt. „Choinka”. Nietypowy spektakl w formie teatru magnesu inspirowany był łowickimi wycinankami ludowymi oraz opatrzony pięknymi piosenkami stylizowanymi na ludowe melodie.



























