Podobne wpisy
Lekcja biblioteczna gr. ,,Smerfy” 📚📖
31.01.24 r. dzieci z grupy ,,Smerfy” wybrały się na wycieczkę pieszą do Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 2 w Siedlcach. Tematem zajęć były ,,Bajki znane i lubiane”. Podczas spotkania dzieci oglądały książki z bajkami dostępne w bibliotece, odgadywała zagadki słowno – obrazkowe oraz mogły się wcielić w rolę ,,Kopciuszka” segregując groch od słonecznika. Na zakończenie…
„Spotkanie z Panią Higienistką Stomatologiczną”
Dnia 21.11.23r.”Żabki”gościły w swojej sali Panią Higienistkę Stomatologiczną.Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom jak ważna jest dbałość o higienę jamy ustnej oraz przełamanie obaw przed wizytą u stomatologa.Bardzo dziękujemy Pani Mariannie Rzążewskiej za fantastyczne zajęci a i poświęcony czas.
” Zajęcia_umuzykalniające w gr. ŻABKI „
W czerwcu grupa IV miała zaszczyt uczestniczyć w zajęciach pokazowych prowadzony przez tatę Kostka. Bardzo dziękujemy p.Wojciechowi za niezapomnianą podróż w świat muzyki.
,,Rodzice czytają Smerfom”
W dniu 17.02.26 r. w grupie ,,Smerfy” w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” gościliśmy mamę Julii. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.
„Mamo, tato, wolę_wodę!” w grupie 🐝 jest
Grupa Pszczółek w roku 2024/2025 włączyła się do realizacji 13 edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Mamo, tato, wolę wodę!”. W ramach programu dzieci brały udział w cyklu zajęć, których głównym celem było podniesienie poziomu wiedzy na temat właściwości wody, jej wpływu na życie i zdrowie człowieka oraz w zajęciach dotyczących zdrowego odżywiania i stylu życia. W…
Program psychoedukacyjny „Spotkania z Leonem”
„Żabki” i "Smerfy" zrealizowały kolejne zajęcia w ramach programu „Spotkania z Leonem”. Dzieci bacznie śledzą losy „zielonego bohatera” i uczą się umiejętności społeczno-emocjonalnych.







