Podobne wpisy
Spotkanie ,,Smerfów” z Panem Antonim 📖📚
14 stycznia w grupie ,,Smerfy” odbyło się spotkanie czytelnicze poprowadzone przez Pana Antoniego, wieloletniego pracownika Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach. Najmłodsze przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem wysłuchały krótkich opowiadań o zimowych bohaterach 🌨❄☃🛷. Panu Antoniemu serdecznie dziękujemy za inspirujące spotkanie i czekamy na ponowne z kolejnymi, ciekawymi przygodami ukrytymi w książkach.
przedszkolu odbyło_się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów za udział w konkursie plastycznym
Dnia 2.12.24r.w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów za udział w konkursie plastycznym pt.:”Warzywa i owoce mają supermoce”.Konkurs ten miał na celu uświadomić dzieciom jak wartościowe jest zdrowe odżywianie.Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i włożony wysiłek w wykonanie prac.
Wizyta Strażaka.
W dniu 30.05.22 r. w grupie II „Kotki” odbyło się spotkanie przedszkolaków z przedstawicielem Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach- Panem Pawłem, tatą Nikodema. Celem spotkania było zaznajomienie ze specyfiką pracy strażaka oraz z zasadami bezpieczeństwa pożarowego. Nasi podopieczni dowiedzieli się, że praca strażaka jest trudna i niebezpieczna, poznali niektóre z zadań wykonywanych w czasie akcji…
Przedszkolaki na spektaklu teatralnym 🎭❄️👸
24.10.24 r. dzieci z grup 4-6 latków wzięły udział w przedstawieniu teatralnym pt. „Królowa Śniegu” w wykonaniu aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Mobile
Teatr Rodziców
24.05.23 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach miało miejsce spektakularne wydarzenie. Rodzice naszych przedszkolaków zamienili się w prawdziwych artystów i wystąpili w teatrze pt. „Kopciuszek”. Dzieci miały również możliwość obejrzeć pokaz magii w wykonywaniu iluzjonisty, posłuchać pięknych wykonań piosenek a na deser obejrzeć wspaniały układ choreograficzny w wykonaniu zespołu „Miśki nr 5”. Gratulujemy…
„Dzień Książki”
Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci został ustanowiony, aby promować piękną literaturę i grafikę dla młodego czytelnika. Książki, które czytamy, przenoszą nas do innego świata, uczą nowych rzeczy. Czytanie książek to cudowny sposób na spędzanie wolnego czasu. A najważniejsze jest to, że czytanie wzbogaca.Celem tych zajęć było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych oraz wdrażanie do poszanowania książek.







