Podobne wpisy
„Dzień Zdrowia Psychicznego”
„Zdrowie to podstawa, zacznij od… zdrowia psychicznego! W październiku obchodziliśmy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji w każdej z grup odbył się warsztat pt. „Moje emocje”. Na zajęciach wzbogaciliśmy wiedzę na temat podstawowych emocji, uczyliśmy się je rozpoznawać i nazywać oraz wyrażać. Dowiedzieliśmy się, że chociaż niektóre emocje nie są przyjemne, wszystkie są nam bardzo…
Mobilne warsztaty wielkanocne w przedszkolu w gr. III,IV i V
09.03.2026 r. w naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe mobilne warsztaty wielkanocne, w których uczestniczyły dzieci z grup: „Pszczółki”, „Żabki” oraz „Biedronki”. Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję stworzyć własny ogród w szkle, rozwijając przy tym kreatywność oraz zdolności manualne. Dzieci poznały również etapy sadzenia roślin na przykładzie hiacynta – dowiedziały się, czego potrzebuje roślina, aby rosnąć,…
Podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Portret mojej mamy” organizowanym przez Prezydenta Miasta Siedlce.
Z wielką dumą informujemy że spośród 500 prac portret naszej podopiecznej otrzymał wyróżnienie. Autorem pracy jest Wiktoria Kluj z grupy II „Kotki”. Serdecznie gratulujemy !!!😊😊😊 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Wycieczka „Biedronek”
Dnia 27.02.23 r Dzieci z grupy IV były na wycieczce w zakładzie krawieckim „Krajka” i w sklepie „Pasmanteria”.
Wyjście gr. IV Żabki do SP nr 10 w Siedlcach
W dniu 23.01.2025 r. dzieci z grupy IV „Żabki” zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach na spektakl pt. “Powróćmy jak za dawnych lat”. Wielkim zaszczytem była dla nas obecność oraz uczestniczenie w znakomitym przedstawieniu w wykonaniu uczniów klasy 1. Bardzo dziękujemy za zaproszenie mamie Hani.






