Wizyta „Ekipy Świętego Mikołaja”

22.12.22 r. grupę Misiów zaszczycili swoją obecnością specjalni goście z „Ekipy Świętego Mikołaja” tzn. nasi wspaniali absolwenci- Ala, Ola, Alicja i Marysia. Mikołaj i jego pomocnicy przygotowali dla dzieci wiele atrakcji. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, brały udział w zabawie sprawnościowej, rysowały postacie świąteczne. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania i słodkich upominków. Dziękujemy i gratulujemy pomysłów. ♥️♥️♥️
Zapraszamy częściej 🤶🎅❄️🎄

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy