Podobne wpisy
Program „Czyste powietrze wokół nas” w grupie Misiów
W lutym grupa Misie realizowała program profilaktyki antytytoniowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej pt. „Czyste Powietrze wokół nas”. Celem programu było wzbogacenie wiedzy dzieci oraz kształtowanie świadomych, asertywnych postaw, dotyczących ochrony własnego zdrowia, w przypadku bezpośredniego kontaktu z dymem tytoniowym. Dzieci poznały dinozaura-pacynkę – Dinka, który przeprowadził ich przez szereg zagadnień związanych z dymem. Misie zaprzyjaźniły się…
Gr. „Biedronki” włączyła_się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.
29 września 2025r. przedszkolaki słuchały czytania i same podejmowały próby czytelnicze. Dziękujemy naszym Gościom za poświęcony czas – Mamom: Mieszka i Miłosza, Pani Dyrektor i Pracownikom przedszkola. Dziękujemy wszystkim Przedszkolakom z gr. III za aktywne słuchanie wierszy, legend i innych utworów literatury dziecięcej.
Laureaci w XXVIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej – kategoria Taniec ludowy
W dniu 12.04.2024 r. grupa V „Kotki” reprezentowała nasze przedszkole na XXVIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, w kategorii Taniec ludowy. Dzieci w pięknych, ludowych strojach zaprezentowały „Tańce Śląskie”. Miło nam poinformować, że Kotki zostały laureatami! Serdecznie gratulujemy naszym milusińskim! 🥇🥇🥇
Wyjście gr. IV Żabki do SP nr 10 w Siedlcach
W dniu 23.01.2025 r. dzieci z grupy IV „Żabki” zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach na spektakl pt. “Powróćmy jak za dawnych lat”. Wielkim zaszczytem była dla nas obecność oraz uczestniczenie w znakomitym przedstawieniu w wykonaniu uczniów klasy 1. Bardzo dziękujemy za zaproszenie mamie Hani.
„Bezpieczne zabawy z psem”
Dnia 26.01.2024r.w ramach współpracy z Uniwersytetem Siedleckim,studenci II roku zoopsychologii z animaloterapią pod kierownictwem Pani Małgorzaty Myszka-Bujno,poprowadzili bardzo mądre i ciekawe zajęcia pokazowe z pieskami.Dziękujemy!!!
Wizyta Świętego Mikołaja
„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, Wszystkie dzieci na Niego czekają. Moc prezentów każdemu przyniesie, Każde dziecko z prezentów się cieszy…” Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Piękny wystrój przypominał, że jest to właśnie ten dzień, w którym…



