Wrześniowe plony „Biedronek”

Przed wakacjami dzieci wysialy w „kąciku przyrody” w sali nasiona ogórka, roślina pięknie wyrosła i została przesadzona do przedszkolnego ogródka. Gdy „Biedronki” wróciły do przedszkola po wakacyjnym odpoczynku, z dużą radością odkryły, że roślina wydała plon. Samodzielnie wychodowane ogórki, przedszkolakom bardzo smakowały. Obecnie, nasz „kącik przyrody” w sali, również wygląda bardzo atrakcyjnie, jest pełen owoców i warzyw, za co serdecznie dziękujemy Rodzicom. „Biedronki” wszystkie plony policzyły, zważyły i poukładały, a w najbliższych dniach będą je próbowały.

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy