Podobne wpisy
Zabawy na śniegu gr. ,,Smerfy”❄🛷🌨☃
Niespodziewanie zawitała do nas prawdziwa zima, chociaż to nie jest jeszcze kalendarzowa zima. Był mrozik, śnieżek i przyjemnie świeciło słoneczko. Przedszkolaki cieszyły się z tego rzadkiego widoku, biały puszek pozwolił na zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci z najmłodszej grupy zażyły ruchu na świeżym powietrzu, szalały z radości, rzucały się śnieżkami, lepiły bałwanki, chodziły po swoich…
Wizyta Pana Rafała Czaplińskiego w grupie Kotków.
W dniu 13 kwietnia grupa II „Kotki” gościła wyjątkowych gości – tatę Korneli, pana Rafała Czaplińskiego – siedleckiego muzyka, członka zespołów „Upstream”, „Mała orkiestra dni naszych” oraz siostrę Kornelii, absolwentkę naszego przedszkola Oliwkę. Pan Rafał opowiedział o specyfice pracy muzyka, zaprezentował dzieciom instrumenty muzyczne m. in. : gitarę akustyczną, ukelele, harmonijkę ustną, bębenek turecki. Kotki…
„Bitwa na nakretki”
W dniu 30.05.2025r zakończyliśmy konkurs "Bitwa na nakrętki". Pomimo, iż nie udało się wygrać, mogliśmy wspomóc Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci. Gorące podziękowania dla rodziców i dzieci za zaangażowanie w akcję. 🎖
Wizyta strażaka w gr. ,, Żabek” W dniu 26.11.2025r.
Grupę ,, Żabek" odwiedził strażak, który opowiadał dzieciom o swojej pracy i zasadach bezpieczeństwa. Przedszkolaki mogły obejrzeć strażacki strój i sprzęt, a także zrobić pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości i wzbudziło duże zainteresowanie.
„Robimy sok jabłkowy”
27.01.2025r. gr. II Biedroki zrobiła sok owocowy z jabłek.🍎🍊🍏 Serdeczne podziękowania dla dziadka Tymona za dostarczenie owoców. Dzieci wypowiadały się, na temat warzyw i owoców. Również jak ważne są dla naszego zdrowia.

















