Wycieczka do „Krainy Przygód”

W dniach 8 i 9 czerwca 2026 r. wszystkie nasze przedszkolaki wybrały się do „Krainy Przygód” w Iganiach Starych, aby świętować Dzień Dziecka. Na dzieci czekało tam mnóstwo atrakcji. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się jazda na quadzie, przejażdżka dużą karuzelą oraz zjazdy z ogromnej dmuchanej zjeżdżalni. Podczas wyjazdu nie mogło oczywiście zabraknąć pysznych, pieczonych kiełbasek. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, radości i uśmiechu. Dzieci wróciły do przedszkola pełne pozytywnych emocji i wspaniałych wspomnień.

Podobne wpisy