Podobne wpisy
Udział w Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków „Recytuj z Ączkiem”!
W dniu 15.05.2024 r. dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach pt. „Recytuj z Ączkiem”!. Naszą placówkę reprezentowały dzieci z grup „Biedronki”, „Żabki”, „Smerfy” oraz „Kotki”. Celami konkursu było m.in. popularyzacja wśród dzieci utworów literackich, rozwijanie pamięci, zainteresowanie czytelnictwem oraz przybliżenie przygód „Siedleckiego Ączka”, bohatera książeczki…
Projekt w grupie Misiów.
Kolejne zajęcia w ramach projektu edukacyjnego „Sowa Natasza do rozmowy zaprasza” w gr. „Misie”. Tym razem rozmawialiśmy o negatywnych skutkach lenistwa oraz zaletach regularnej aktywności fizycznej dla zdrowia i życia. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Dzień Kota w grupie III i IV🐈
17.02.2025r. – „Żabki” 18.02.2025r. – „Pszczółki”
„Dzień Praw Dziecka”
W dniu 20.11.2025r gr. „Żabki" świętowały Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka – Dzień pełen rozmów o szacunku, bezpieczeństwie i radości. 💙 Nasze przedszkolaki wiedzą, że każde dziecko jest ważne.
Warsztaty w ramach Akademii Małego Kuchcika
12 kwietnia nasze przedszkolaki kolejny raz uczestniczyły w warsztatach w ramach Akademii Małego Kuchcika. Tym razem w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi wykonały mini mazurki i stroiki świąteczne. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
„Żabki” u FRYZJERA
Dnia 5.06.2023r. maluszki poznawały zawód fryzjera.








