Podobne wpisy
Projekt ogólopolski_„Alfabet_Logopedyczny” w grupie Kotki
W miesiącu listopadzie w grupie II „Kotki” realizowany był kolejny moduł projektu „Alfabet Logopedyczny” B – jak Balon. Cel zadania to : ćwiczenie oddechowe i fonacyjne, różnicowanie głosek dźwięcznych i bezdźwięcznych.
Pierwszy dzień Wiosny.🦋⚘️🌾🪻
Tak nasze przedszkolaki przywitały wiosnę i pożegnały zimę. Wysłuchały listu od Bałwanka, który na dobre się z nimi pożegnał. W swoich salach wykonały piękne „Marzanny” i przemaszerowały z nimi w pobliżu przedszkola.🌻🌼🌷
Zajęcia z logopedą
To już kolejne grupowe zajęcia logopedyczne dla dzieci 3-letnich stymulujące rozwój mowy i komunikacji z otoczeniem. Tym razem dzieci wybrały się na deszczową wycieczkę w jesienne poranki. Bawiąc się, ćwiczyły buzię i język, dmuchały na kropelki deszczu, uczyły się prostych wierszyków-rymowanek. Podczas zajęć wykorzystane były elementy metody psychostymulacyjnej, gdyż ruch i zabawa to naturalna forma…
„Cała Polska czyta dzieciom”
W dniu 8.02.2023 r. gościliśmy mamę Jeremiego.
Zajęcia z teleskopem w gr. Żabki
Dnia 13.05.25 r. w gr. "Żabki" odbyły się pokazowe zajęcia z teleskopem. Podczas tych zajęć dzieci dowiedziały się czym jest teleskop, jak działa oraz jak można go wykorzystać do obserwacji nieba.Bardzo dziękujemy Pani Joannie N. (mamie Pawełka) za ciekawe zajęcia oraz za poświęcony czas.
Wycieczka dzieci z gr.V do lasu.
W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy Wiewiórki wybrały się na wycieczkę do pobliskiego lasu. Przedszkolaki oglądały z wielkim zainteresowaniem pierwsze oznaki wiosny: kiełkujące trawy, pierwsze kwiaty oraz wiewiórki które skakały po drzewach. Dostrzegły także śmieci rozrzucone w lesie, było im przykro że las jest zaśmiecany. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3…






