Podobne wpisy
Wędrówki „Biedronek”.
6 czerwca dzieci odwiedziły Jednostkę Ratowniczą – Gaśniczą nr 1. Przedszkolaki wzbogaciły wiadomości na temat zawodu strażaka i bezpiecznych zachowań. Ćwiczyły umiejętność telefonicznego wzywania pomocy. Sprawdziły swoje siły w kontakcie z wężem strażackim. Dziękujemy p. M. Jurkowi, który wraz z kolegą przeprowadził profesjonalne spotkanie edukacyjne.
Zabawy muzyczne u Misiów.
Kolejne zajęcia w ramach projektu edukacyjnego pt. „Ukuzabawa – odkrywamy świat muzyki” w gr. Misie. Tym razem dzieci miały okazję zapoznać się z nowymi instrumentami, jakimi są bum bum rurki. Zajęcia miały na celu doskonalenie percepcji i pamięci słuchowej a także szybkiej reakcji na sygnał. Misie uczyły się grać na bum bum rurkach, wcześniej odczytując…
Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu – 11.02.2026 r.
To był dzień pełen radości, kolorów i wspaniałej zabawy! 🥳 Nasze przedszkolaki zachwyciły pięknymi, pomysłowymi strojami i z ogromnym entuzjazmem uczestniczyły w tańcach oraz konkursach. Nie zabrakło uśmiechów, wspólnych zabaw i magicznej atmosfery karnawału. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i przygotowanie cudownych kostiumów – to był niezapomniany dzień! 💃🕺🎈
„Bambolino”
Dnia 3.06.2024r.gr.”Żabki”,”Smerfy” i „Kotki” wybrały się do CKiS na spektakl pt.”Bambolino”.To teatralne widowisko cyrkowe każdemu dało mnóstwo śmiechu i niezapomnianej zabawy.Widzieliśmy hipopotamy tańczące w baletkach,ciekawskie strusie,cyrkowe pingwiny.Był to cyrk szczęśliwych zwierząt na scenie teatralnej.
Dzień Przyjaciela w naszym przedszkolu
Dnia 09.06.2023 r. świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przyjaciela, który stał się okazją do ciekawych rozmów dotyczących koleżeństwa i przyjaźni. Dzieci zastanawiały się, jak ważne są relacje z innymi ludźmi, jak cenne jest posiadanie dobrych kolegów oraz jak samemu być dobrym, pomocnym, uczynnym. Podjęliśmy rozmowy w jaki sposób możemy podziękować przyjaciołom za to, że są…







