Podobne wpisy
Spotkanie ze stomatologiem
Spotkanie ze stomatologiem mamą Mikołaja Wyrozębskiego odbyło się w grupie V Kotki. Pani doktor zapoznała dzieci z zasadami profilaktyki zdrowotnej jamy ustnej.
Smerfy w gabinecie dentystycznym.
Realizując spotkania w ramach preorientacji zawodowej 19 kwietnia dzieci z grupy I ,,Smerfy” udały się na wycieczkę pieszą do gabinetu stomatologicznego PRAKTYKA DENTYSTYCZNA MARTA KŁOPOTEK. Spotkanie miało na celu promowanie zachowań prozdrowotnych tj. nabywanie umiejętności z zakresu higieny jamy ustnej. Pracownicy gabinetu stomatologicznego przyjęli nas bardzo serdecznie i w wyjątkowo ciekawej i przystępnej formie przybliżyli…
Wyjazd na spektakl „Śnieżka”🎟️🎭
Dnia 28 października 2025 r. dzieci z grup: II Kotki, III Biedronki, IV Pszczółki i V Żabki wybrały się do Novego Kina w Siedlcach na spektakl pt. „Śnieżka” przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały przedstawienie, przeżywając przygody bohaterów znanej baśni. Wyjazd dostarczył dzieciom wielu emocji oraz radości.
„Świąteczne Drzewko Życzeń”
Dnia 15.12.23r.dzieci z gr.”Żabki”wraz ze swoimi rodzicami wzięły udział w akcji kierowanej do przedszkoli i szkół siedleckich,której celem było zebranie dobrych życzeń dla wszystkich Siedlczan.Najpięknięjsze życzenia wybrane przez Jury,w skład którego będą wchodzić Radni Miasta Siedlce,zostaną nagrodzone wyjątkową nagrodą.Trzymamy kciuki!!!
Gr.III „Biedronki” w zimowej akcji – ”Ptasia stołówka”.
Dziękujemy Rodzicom którzy współpracują z nami poprzez dostarczanie karmy.







