Podobne wpisy
Spotkanie z ratownikami: wodnym i medycznym
23.06.23 r. grupę „Misie” odwiedzili p. Marcin Chomicz (tata Mai) i jego kolega, p. Maciej Michalak. Panowie w ciekawy i przystępny sposób utrwalili z dziećmi wiadomości z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. „Misie” miały okazję wcielić się w role ratowników, testując przyniesiony przez ich gości sprzęt. Po skończonych zajęciach kursanci otrzymali…
,,Kotki” z wizytą w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach
W dniu 09.05.2024 r. dzieci z grupy V „Kotki” odwiedziły Komendę Miejską Policji w Siedlcach. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci ze specyfiką pracy policjanta. Podczas pobytu na Komendzie przedszkolaki miały okazję m.in. zobaczyć pracę oficera dyżurnego na stanowisku kierowania, obejrzeć pomieszczenia wykorzystywane w służbie przez funkcjonariuszy m.in. strzelnicę, siłownię oraz pokój przesłuchań. Dzieci z wielką…
Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne pt. „O złośnicy ośmiornicy” z elementami bajkoterapii.
16.01.24 r. dzieci z grup Żabki i Smerfy wzięły udział w zajęciach rozwijających kompetencje społeczno-emocjonalne pt. „O złośnicy ośmiornicy” z elementami bajkoterapii, prowadzonych przez psychologa. Głównym celem zajęć było kształtowanie u dzieci umiejętności radzenia sobie ze złością i współpracy z rówieśnikami.







