Podobne wpisy
„Mamo, tato wolę wodę” w grupie Kotków
Grupa II Kotki rozpoczęła realizację ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Mamo, tato wolę wodę”. Celem projektu jest wykształcenie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym podkreśleniem roli wody w codziennej diecie, a także zwrócenie ich uwagi na zagadnienie ochrony środowiska. Kotki podczas różnych aktywności dowiedziały się jak ważna jest woda w codziennej diecie, tworząc własną piramidę żywienia….
20.05.22 r. Dzień Rodziny w grupie Biedronek 💕
20.05.22 r. Dzień Rodziny w grupie Biedronek 💕 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na portalu informacyjnym: https://siedlce.ng.podlasie24.pl/region/dzien-rodziny-w-przedszkolu-nr-22-w-siedlcach-20220525152114 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Realizacja projektu edukacyjnego „Dzieci uczą rodziców” w grupie Kotki
W miesiącu październik grupa V „Kotki” realizowała pierwszy moduł projektu nt. „Bezpieczni w drodze”. Przedszkolaki utrwalały podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na jezdni, wygląd i znaczenie wybranych znaków w ruchu drogowym. Podczas wielu aktywności Kotki Kształtowały nawyk dbania o bezpieczeństwo własne oraz innych.
Spotkanie ze strażakiem
Dnia 29.03.2023 r. do dzieci z grupy „Żabki” przybył Pan strażak z Państwowej Straży Pożarnej. Przedszkolaki poznały na czym polega praca strażaka i jakie zadania mogą spotkać strażaków w swojej codziennej pracy. Bardzo dziękujemy Tacie Basi za zapoznanie z zawodem wszystkie przedszkolaki z grupy „Żabki”.
Zajęcia sportowe z trenerem i zawodnikami UKS BASKET Siedlce
W środę 21.06.2023 r. po raz drugi w naszym przedszkolu gościliśmy trenera Rafała Sobiło oraz zawodników koszykówki UKS BASKET Siedlce. W ramach promocji zdrowia cztery grupy uczestniczyły w zajęciach organizowanych na terenie naszego przedszkola. Trener Rafał opowiedział o zasadach gry w koszykówkę, a także zachęcał dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Na…




