Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” w grupie „Pszczółek”
Podobne wpisy
Dzień Bibliotekarza 📚📖
Dzieci z gr IV Biedronki obchodziły uroczyście Dzień Bibliotekarza i Biblioteki który obchodzony jest 08.05. W Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 2 odbyła się uroczystość -zaprezentowano krótką część artystyczną złożono pracownikom Biblioteki życzenia i kwiaty.
Zajęcia dydaktyczne „Święta wielkanocne okazją do wspólnej_zabawy” z udziałem_rodziców w gr. IV – 17.04.25 r.
W gr. „Żabki” odbyły się zajęcia dydaktyczne „Święta wielkanocne okazją do wspólnej zabawy” z udziałem rodziców. Dziękujemy Rodzicom naszych Żabek, którzy w przedświątecznej krzątaninie odpowiedzieli na to zaproszenie, zechcieli poobserwować swoje pociechy w trakcie jednego z ich codziennych zajęć oraz aktywnie spędzić z nimi czas.
Dzień Świadomości Autyzmu – zajęcia z psychologiem w gr. Kotki
Na całym świecie, co roku, 2 kwietnia, obchodzony jest Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji w gr. 6-latków odbyły się zajęcia, które miały na celu zapoznanie dzieci z trudnościami osób z autyzmem oraz uwrażliwienie na ich potrzeby. Zajęcia były okazją do przypomnienia sobie prawdy, że każdy człowiek jest wyjątkowy, wartościowy i zasługuje na szacunek.
Konkurs plastyczny „Wielkanocne Tradycje 2025” (15.04.2025)
Serdeczne gratulacje dla Natalii Rozbickiej z grupy Smerfy, która otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Baranek Wielkanocny" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Życzymy dalszych sukcesów!
Piknik rodzinny z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/22.
Piknik rodzinny z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/22. Zapraszamy do obejrzenia filmiku: https://youtu.be/oHgcAX-CX7A grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Spotkanie z przedstawicielami Urzędu Nadzoru Technicznego
23.06.23 r. dzieci z grupy Misie, Biedronki i Smerfy uczestniczyły w spotkaniu z przedstawicielami Urzędu Nadzoru Technicznego. Zajęcia miały na celu zapoznanie dzieci z pracą inżynierów a przede wszystkim uwrażliwienie na bezpieczeństwo podczas przebywania w pobliżu wind i innych podnośników. Dziękujemy wszystkim prowadzącym za wspaniałą lekcję: Pani Monice Bazan i Panom: Mariuszowi Janas -tacie Stasia…
