Podobne wpisy
„Koncert w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach”
Dnia 10.01.2024r.gr.” Żabki”uczestniczyła w koncercie kolęd i pastorałek w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach.Było to cudowne przeżycie,które na pewno zapamiętamy na długo.
,, Dzień_Życzliwości „
W dniu 21.11.2025r grupa ,, Smerfy" obchodziła ,,Dzień Życzliwości" pełen uśmiechów, ciepłych słów i dobrych gestów. ,,Smerfy"poznały dzisiaj co to jest życzliwość, wiedzą, że bycie dobrym jest super!👍Małe gesty mają wielką moc!🥰
„Spotkanie”ŻABEK”z Fryzjerem”
Dnia 9.11.23r.do gr.”ŻABEK”zawitał fryzjer-tata Kostka,który przyniósł na spotkanie całą torbę ciekawych rzeczy.Pan Wojciech opowiedział o konieczności dbania o swoje włosy.To było cenne spotkanie,dzięki któremu dzieci miały okazję zobaczyć trudną, wymagającą precyzji i cierpliwości pracę fryzjera.
🐝🥗_Dzień Zdrowego Śniadania w grupie „Pszczółek”
13.11.2025 r. „Pszczółki” obchodziły wyjątkowy i bardzo pyszny dzień — Dzień Zdrowego Śniadania🥪🍅🥒, który rozpoczęliśmy od edukacyjnej bajki o zdrowym śniadaniu, dzięki której dzieci dowiedziały się, dlaczego warto rano zjeść coś pożywnego, skąd bierzemy energię na cały dzień oraz jakie produkty pomagają nam być silnymi, zdrowymi i uśmiechniętymi. 📺✨ Następnie przyszedł czas na krótką zabawę…
Zajęcia muzyczne z Szymonem w gr. Żabki
16.02.14 r. gr. III odwiedził Szymon, brat Julii. Młody artysta zaproponował dzieciom zabawy muzyczne z wykorzystaniem różnych instrumentów. Na koniec Szymon zagrał dla Żabek na pianinie i rozdał naklejki oraz kolorowanki. Dziękujemy bratu Julii za odwiedziny i zapraszamy częściej 😊
Misie i Wiewiórki w projekcie – ” Z ekologią na ty”
W bieżącym roku szkolnym dzieci z grupy Misie i Wiewiórki przystąpiły do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego pt.”Z ekologią na ty”. Realizując jesienne zagadnienia proekologiczne zawarte w modułach projektu dzieci uczyły się życia zgodnie z przyrodą kształtując postawę odpowiedzialności za stan otaczającego ich środowiska. W minionych miesiącach Przedszkolaki zrealizowały następujące zadania: Moduł I: -Stworzyliśmy kodeks”Młodego Ekologa”, -zgromadziliśmy…








