Podobne wpisy
Realizacja programu własnego pt. ,,Mały mistrz szachowy” w grupie ,,Smerfy” ♟️
,,Smerfy” podczas cyklicznych zajęć znają już ustawienie początkowe na szachownicy, nazewnictwo i ruchy bierek. Wiedzą, jakie są podstawowe zasady potrzebne do rozgrywania partii. Nauczyły się również, co to jest szach i mat. Zajęcia w przedszkolu nie są po to, aby zrobić z dzieci szachistów, tylko (i aż!) by nauczyć ich logicznego myślenia, skupienia, podejmowaniu decyzji,…
Dzień Bibliotekarza 📚📖
Dzieci z gr IV Biedronki obchodziły uroczyście Dzień Bibliotekarza i Biblioteki który obchodzony jest 08.05. W Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 2 odbyła się uroczystość -zaprezentowano krótką część artystyczną złożono pracownikom Biblioteki życzenia i kwiaty.
„Cyrk sznurkowy” 🤹♀️
13.06.24 r. nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl wykonaniu Teatru Animacji FalkoShow. Dzieci z zachwytem podziwiały akrobacje pana Sznurkowego🪢Miały również okazję spróbować swoich sił w samodzielnym wprawianiu Sznurka w ruch😊
Serduszka dla naszych koleżanek i kolegów
” Serduszka dla naszych koleżanek i kolegów” W dniu 27.01.23r nasze małe ” Żabki” wspominały wspaniały czas, kiedy do przedszkola chodziła pełna grupa. Bardzo tęsknimy za wszystkimi dziećmi, które bardzo długo walczą z wirusami, dlatego dzieci namalowały swoim koleżankom i kolegom piękne serduszka.A te wzruszające słowa: Kochamy, Tęsknimy, Czekamy zostały napisane na prośbę naszych kochanych…
Akcja UM Siedlce „Świąteczne drzewko życzeń”
Każda okazja jest dobra by dobrze życzyć innym i być życzliwym nie tylko dla naszych bliskich, ale także dla tych, których nie znamy. Dzieci z grupy „Misie” włączyły się do akcji Urzędu Miasta Siedlce pt. „Świąteczne drzewko życzeń”, samodzielnie wykonując kartki świąteczne, które następnie chętni Rodzice opatrzyli pięknymi życzeniami dla mieszkańców naszego miasta oraz okolic….













