Podobne wpisy
,,SMERFY” MAJĄ SWÓJ OGRÓDEK NA PARAPECIE 🌷💦
Dzieci 5-letnie z grupy „Smerfy” nie mogą się już doczekać nadejścia wiosny… Wszystkie przedszkolaki zgodnie stwierdziły, że wiosna przyjdzie szybciej, jeśli zobaczy zwiastuny zapowiadające jej nadejście. Tak w naszej sali powstał ogródek na parapecie :-), który będzie namiastką pory roku, na którą tak wszyscy czekają! Podczas zajęć dzieci przypomniały od czego zależy wzrost roślin i…
Realizacja projektu „Sensoryczna_tęcza” w grupie I – kolor różowy_🌸
——sinikael-?=_2-17494070503350.25273496995343553 Content-Type: text/html; format=flowed Content-Transfer-Encoding: 7bit ——sinikael-?=_2-17494070503350.25273496995343553–
„Sadzenie roślinek”
Dnia 22.03.23 r. „ŻABKI” w swojej sali zrobiły zielony ogródek.
,,Rodzice czytają Smerfom”
W dniu 17.02.26 r. w grupie ,,Smerfy” w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” gościliśmy mamę Julii. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.
Pani stomatolog w grupie „Wiewiórek”.
Dnia 25.02. 22 r. w grupie V Wiewiórki odbyło się spotkanie z panią doktor Lidią Oleszczuk stomatolog z Przychodni Stomatologicznej Dentica. Dzieci podczas prelekcji dowiedziały się jak dbać i myć zęby. Otrzymały upominki w postaci książeczek i plakatów o higienie jamy ustnej. Pani doktor otrzymała od dzieci Podziękowanie. Dziękujemy za spotkanie. grupa 1 3 latki…










