Podobne wpisy
17.10.2022-Wyjście na skrzyżowanie ulic z sygnalizacją świetlną – grupa Kotki utrwala zasady bezpieczeństwa na drodze 🚦🚦🚦
17.10.2022-Wyjście na skrzyżowanie ulic z sygnalizacją świetlną – grupa Kotki utrwala zasady bezpieczeństwa na drodze 🚦🚦🚦 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
„Ukuzabawa” w grupie „Misiów”
Kolejne zajęcia w grupie „Misiów” w ramach projektu edukacyjnego pt. „Ukuzabawa – odkrywamy świat muzyki”. 5-latki uczestniczyły w zabawach rytmiczno-ruchowych wykorzystując wybrane instrumenty: dzwonki diatoniczne, bębenki, trójkąty, talerze. Na każdych zajęciach przedszkolaki przekonują się jak ważna jest w muzyce umiejętność koncentracji uwagi, wiele z nich posiada bardzo dobrą pamięć słuchową. Korzystając z uroku świątecznego czasu,…
Spotkanie z dziennikarzem
03.03.23 r. dzieci z gr.IV uczestniczyły w spotkaniu z dziennikarzem z Katolickiego Radia Podlasie.
Koncerty Galowe 29. Miejskiego Festiwalu Twórczości_Dziecięcej i Młodzieżowej (17-18.05.2025)
Serdecznie gratulujemy dzieciom i życzymy kolejnych sukcesów na wielkiej scenie!!🎖🏆
🌺Dzień Babci i Dziadka 🌺
W dniu 30.01.2024 nasze małe Biedroneczki🐞 wystąpiły przed swoimi ukochanymi Babciami👩🦳 i Dziadkami🧓. Zaśpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Razem z nimi zatańczyły do piosenki ,,Idą krasnoludki”.Było dużo śmiechu ale i wzruszeń. Dzieci wręczyły piękne laurki.💐
Wizyta bibliotekarza w grupie Kotki📖📚
27 marca w grupie „Kotki” gościliśmy pracownika Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach, pana Antoniego Woźnicę. Nasz gość opowiedział o specyfice pracy bibliotekarza, zapoznał z zasadami wypożyczania książek. Dzieci z uwagą wysłuchały również opowiadań czytanych przez pana Antoniego o tematyce wiosennej. Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkanie 🙂










