Podobne wpisy
Dzień Europy
W grupie IV Biedronki dnia 5.05.23 r. odbyły się zajęcia i zabawy w poświęcone obchodom Dnia Europy.
„Historia pączkiem_się toczy…”
Dnia 27.02.25r.gr."Żabki" obchodziła Tłusty Czwartek.Było nie tylko ciekawie i wesoło ale również baaaardzo słodko.
Teatrzyk w przedszkolu
W dniu 05.04.24 r. dzieci z naszego przedszkola obejrzały przedstawienie promujące zdrowy styl życia pt. ,,Planeta Samozdrowie” w wykonaniu aktorów ze studia artystycznego AKADA z Warszawy.
„Na_ludową_nutę_–_Dzień Flagi w Przedszkolu nr 22 w Siedlcach”
30 kwietnia 2025 r. w Miejskim Przedszkolu nr 22 w Siedlcach odbyła się barwna i radosna uroczystość z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – 2 maja. Wydarzenie miało wyjątkowy charakter – odbyło się na ludową nutę, podkreślając piękno polskich tradycji i symboli narodowych. Dzieci ubrane w stroje inspirowane folklorem wzięły udział w pokazie ludowych zabaw…
🎵 Zabawy rytmiczne i muzyczne z Ewą C. 🎶
03.10.2025 r. w grupie „Pszczółek” odbyły się wyjątkowe zabawy rytmiczne i słuchowe z udziałem absolwentki naszego przedszkola – Ewy C. 🥰 Dzieci miały okazję wspólnie muzykować, poznawać dźwięki gitary akustycznej, ukulele oraz różnych instrumentów perkusyjnych. 🎸🥁 Było dużo radości i śmiechu! Dziękujemy Ewie za piękne spotkanie i wspólne muzykowanie! 💖🎶
Wycieczka „Żabek” do Nadleśnictwa Siedlce – 17.04.24 r.
17 kwietnia, 4-latki z gr. Żabki udały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Siedlce. Głównym celem naszej wyprawy było wzbogacenie wiedzy dzieci na temat leśnej przyrody. Pani Regina Sowińska, pracownik Nadleśnictwa, zainteresowała dzieci swoją opowieścią o roślinności i mieszkańcach lasu. Dzieci z uwagą słuchały i oglądały eksponaty w sali edukacyjnej, podziwiały owady w gablotach, przyglądały się…





