Podobne wpisy
„Żabki w teatrze”
Dnia 19.03.24r.dzieci z gr.Żabki były na wycieczce w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach na spektaklu granym przez aktorów Teatru Lalki i Aktora z Łomży pt.”Koziołek Matołek”.To wierszowane przedstawienie było doskonałą zabawą nie tylko dla dzieci ale dla dorosłych również.
Wycieczka do Krainy Rumianku 11.10.2023r. dzieci z grupy IV i V uczestniczyły w wycieczce do Krainy Rumianku.
Wycieczka do Krainy Rumianku 11.10.2023r. dzieci z grupy IV i V uczestniczyły w wycieczce do Krainy Rumianku.
Spotkanie ze stomatologiem
Spotkanie ze stomatologiem mamą Mikołaja Wyrozębskiego odbyło się w grupie V Kotki. Pani doktor zapoznała dzieci z zasadami profilaktyki zdrowotnej jamy ustnej.
Udział w XXVIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej – kategoria Teatr 🎭
W dniu 11.04.2024 r. grupa V „Kotki” reprezentowała nasze przedszkole na XXVIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, w kategorii Teatr. Dzieci pięknie wcieliły się w role aktorów, prezentując na scenie teatrzyk pt. „Królewna Śnieżka”. Przedszkolaki za swój występ zdobyły wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy małym aktorom! 😊 fot. Sebastian…
„Spotkanie z przedstawicielami WORD-u z Siedlec”
Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że wpajanie właściwych nawyków dotyczących bezpiecznego zachowania się na drodze, powinno rozpocząć się już w przedszkolu. Wiedza i umiejętności nabyte w dzieciństwie, z pewnością będą procentować w przyszłości. Wychodząc z takiego założenia w dniu 16.11.21 r. dzieci z naszego przedszkola, wzięły udział w zajęciach dotyczących ruchu drogowego, które zostały poprowadzone…
11 listopada- „Misie” występują na scenie dla „Kotków” i „Smerfów”
11 listopada- „Misie” występują na scenie dla „Kotków” i „Smerfów” grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki




