Podobne wpisy
Projekt „Z ekologią na ty”
Święta już tuż, tuż. Dzieci z grupy Misie przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia realizując projekty edukacyjny „Z ekologią na ty”. Wspólnie wykonały ozdoby choinkowe na swoje domowe choineczki oraz ekologiczny łańcuch z gazet, którym udekorowały przedszkolną choinkę. Teraz wszystkie z niecierpliwością odliczają dni do Świąt i przyjścia Mikołaja. grupa 1 3 latki grupa 2…
Wycieczka „Kotków” i „Smerfów” do parku
Dnia 04.10.21 r. „Smerfy” i ,,Kotki” wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni udały się do pobliskiego parku ,,Aleksandria” w Siedlcach na wycieczkę, która dostarczyła dzieciom nie tylko wielu wiadomości, ale również niezapomnianych wrażeń. Park odkrył przed nimi swe piękno. Bacznie przyglądaliśmy się przyrodzie: korze drzew, liściom, rozmawialiśmy o zwierzętach i ptakach żyjących w parku. Zatrzymując…
„Spotkanie wigilijne w gr.IV ŻABKI”
Dnia 19.12.2024r.ŻABKI wcieliły się w aktorów i z ogromną starannością wystąpiły w teatrzyku pt.”Spotkanie wigilijne”.Po przedstawieniu dzieci usłyszały gromkie brawa oraz zachwyty z widowni,na której gościli Rodzice.
Przedszkolaki na spektaklu teatralnym 🎭❄️👸
24.10.24 r. dzieci z grup 4-6 latków wzięły udział w przedstawieniu teatralnym pt. „Królowa Śniegu” w wykonaniu aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Mobile
„Dzień Kota w grupie Żabki”
Dzieci z grupy III uwielbiają celebrować nietypowe święta.Tak też było i tym razem.








