Piłkarski_Dzień_Chłopaka_– Grupa IV „Pszczółki”_⚽
Dnia 03.04.2025 r. delegacja dzieci z naszego przedszkola miała przyjemność wystąpienia podczas konferencji "Od obrazka do tekstu – edukacja literacka w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej" w MSCDN Wydział w Siedlcach. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na tak ważnym i uroczystym wydarzeniu.
Wakacyjne życzenia Bezpiecznych, wesołych i pełnych wrażeń wakacji! Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom życzy Dyrektor i Pracownicy Miejskiego Przedszkola nr 22 w Siedlcach. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Święta już tuż, tuż. Dzieci z grupy Misie przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia realizując projekty edukacyjny „Z ekologią na ty”. Wspólnie wykonały ozdoby choinkowe na swoje domowe choineczki oraz ekologiczny łańcuch z gazet, którym udekorowały przedszkolną choinkę. Teraz wszystkie z niecierpliwością odliczają dni do Świąt i przyjścia Mikołaja. grupa 1 3 latki grupa 2…
W dniu 19.09.2025 r. mieliśmy przyjemność gościć pana Wojtka, tatę Teosia, który zaprezentował zawód fryzjera. Nasz gość opowiedział przedszkolakom o specyfice pracy fryzjera, pokazał swoje narzędzia i zorganizował pokaz swoich umiejętności podczas strzyżenia Teosia. Serdecznie dziękujemy Panu Wojtkowi za poświęcony czas i cenną lekcję! 😊
W miesiącu październik grupa V „Kotki” realizowała pierwszy moduł projektu nt. „Bezpieczni w drodze”. Przedszkolaki utrwalały podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na jezdni, wygląd i znaczenie wybranych znaków w ruchu drogowym. Podczas wielu aktywności Kotki Kształtowały nawyk dbania o bezpieczeństwo własne oraz innych.
27.09.2025 r. nasze „Pszczółki” obchodziły wyjątkowe święto – „Dzień Jabłka”. Była to doskonała okazja, by poznać tajemnice tego zdrowego owocu i wspólnie się bawić. Dzień rozpoczęliśmy od historyjki obrazkowej „Od ziarenka do jabłka”, dzięki której dzieci mogły zobaczyć, jak wygląda droga jabłka – od nasionka aż po dorodne owoce na drzewie. Następnie „Pszczółki” brały udział…