Podobne wpisy
Starszaki na turnieju sportowym
1XII 2033r dzieci z gr V Kotki uczestniczyły w Turnieju sportowym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr10 w Siedlcach.Uczniowie z klasy III pod kierunkiem pani Ewy Czajkowskiej i pani Małgorzaty Skolimowskiej integrowały się z przedszkolakami podczas różnorodnych konkurencji sportowych. Wspólne zabawy dostarczyły wszystkim dzieciom wiele wspaniałych wrażeń i emocji. Zostaliśmy niezmiernie ciepło i życzliwie…
Dokarmiamy ptaki
Dzieci z grupy „Biedronki” nie zapominają o skrzydlatych przyjaciołach, odwiedzających karmniki wokół przedszkola. Obserwują, dokarmiają i naśladują… 🐦 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
„Mali przyjaciele natury” 🌱 24.03.2025
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z inauguracji ekologicznych warsztatów w ramach EKOmaratonu Siedlce z Segregiuszem w naszym Przedszkolu 🌍🌿🌳 https://www.facebook.com/share/p/156Ec3zseS/ https://www.facebook.com/share/p/1ACnzoSoEy/ https://www.facebook.com/share/1ABNYFjxyf/ https://www.facebook.com/share/p/1BDKzq7h2t/
Program przedszkolnej edukacji antynikotynowej „Czyste Powietrze Wokół_Nas” w gr. IV – 2-15.04.25 r.
Tradycją w naszej placówce jest udział przedszkolaków w programie przedszkolnej edukacji antynikotynowej „Czyste Powietrze Wokół Nas”. W ostatnich dniach dzieci z gr. „Żabki” zgłębiały wiedzę na temat ochrony powietrza oraz własnego zdrowia przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Przez te zagadnienia przeprowadził „Żabki” zielony bohater – smok Dinek, który zyskał sympatię przedszkolaków. 5-latki uczestniczyły w wycieczce po…
„Dzień Teatru w gr. IV”.
Dnia 23.04.25 r. grupa "Żabki" obchodziła "Dzień Teatru".Tego dnia dzieci wcieliły się w role prawdziwych aktorów i przedstawiły spektakl pt. "Żabki witają wiosnę". Naszym podopiecznym gratulujemy odwagi natomiast rodzicom bardzo dziękujemy za współpracę w przygotowaniu tego przedsięwzięcia.
„Świąteczne Drzewko Życzeń”
Dnia 15.12.23r.dzieci z gr.”Żabki”wraz ze swoimi rodzicami wzięły udział w akcji kierowanej do przedszkoli i szkół siedleckich,której celem było zebranie dobrych życzeń dla wszystkich Siedlczan.Najpięknięjsze życzenia wybrane przez Jury,w skład którego będą wchodzić Radni Miasta Siedlce,zostaną nagrodzone wyjątkową nagrodą.Trzymamy kciuki!!!

