Podobne wpisy
Dzień Pluszowego Misia w „Kotkach”
25 listopada maluszki świętowały „Dzień Pluszowego Misia” 😊🧸
„Witaminki,witaminki…”
Dnia 20.10.2023r.”Żabki”brały udział w bardzo ciekawych zajęciach o zdrowej żywności prowadzonych przez panią Agnieszkę Tyszkiewicz.Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie,poświęcony czas oraz zaproszenie nas na zajęcia pokazowe do przedszkolnej kuchni. Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Android
„Cała Polska czyta dzieciom”
W dniu 8.02.2023 r. gościliśmy mamę Jeremiego.
„Wiosenne porządki”
Dnia 12.03.24r.gr.”Żabki” uczestniczyła w zajęciach pokazowych prowadzonych przez Pana Zygmunta w ogrodzie przedszkolnym.Panie Zygmuncie, bardzo dziękujemy za poświęcony czas i bardzo interesującą demonstrację narzędzi
Zajęcia z teleskopem w gr. Żabki
Dnia 13.05.25 r. w gr. "Żabki" odbyły się pokazowe zajęcia z teleskopem. Podczas tych zajęć dzieci dowiedziały się czym jest teleskop, jak działa oraz jak można go wykorzystać do obserwacji nieba.Bardzo dziękujemy Pani Joannie N. (mamie Pawełka) za ciekawe zajęcia oraz za poświęcony czas.
„BIEDRONKI” W TĘŻNI
17 listopada dzieci z grupy Biedronki odwiedziły tężnię solankową, zlokalizowaną w siedleckim Parku wodnym. Po krótkiej podróży autobusem, nie przekraczając granicy naszego miasta, dzieci przeniosły się w nadmorski mikroklimat, będący naturalnym leczniczym inhalatorem. Korzystając ze zdrowotnego powietrza przedszkolaki wykonywały ćwiczenia ruchowe i oddechowe. Wsłuchując się w relaksacyjne dźwięki, wykonały rysunki według własnej inwencji twórczej. „Biedronki”…











