Przegląd muzyczno-literacki „Z przyrodą za pan brat”

W ostatnich dniach w naszym przedszkolu odbył się przegląd muzyczno-literacki o tematyce przyrodniczo-ekologicznej pt. „ Z przyrodą za pan brat”, w którym wzięło udział troje dzieci: Łucja Górecka, Maja Chomicz i Julia Kobylarz.
Celem konkursu było :
-popularyzowanie wiedzy o tematyce przyrodniczo-ekologicznej
-rozwijanie zdolności recytatorskich
-zainteresowanie dzieci poezją
Każdy z recytatorów zachwycił wdziękiem i niepowtarzalną interpretacją utworów.
Wszystkim występom na scenie przyglądała się gr. „Misiów”, która nagradzała artystów gromkimi brawami, dziewczynki otrzymały także dyplomy i nagrody za udział w przeglądzie.
Gratulujemy uczestnikom wspaniałych występów oraz życzymy kontynuowania przygody z poezją 🙂

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy