Podobne wpisy
Projekt „Sowa Natasza do rozmowy zaprasza” w grupie „Misiów”
Grupa Misie rozpoczęła realizację projektu edukacyjnego pt. „Sowa Natasza do rozmowy zaprasza”, którego celem jest kształtowanie kompetencji społecznych, rozwijanie świadomości własnych emocji oraz uczuć innych ludzi, a także doskonalenie umiejętności wypowiadania własnego zdania na podany temat. Co miesiąc 5-latki będzie odwiedzała sowa Natasza, która opowie im historię, będącą wstępem do rozmowy na temat pewnego problemu….
25.11.23 r. – Dzień Pluszowego Misia
25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Zabawka ta towarzyszy dzieciom od prawie 120 lat. W naszym przedszkolu jak co roku obchodziliśmy to święto, biorąc udział w „misiowych” zabawach.
10.10.24 r. –_Światowy_Dzień Zdrowia Psychicznego
W miniony czwartek, 10 października, przedszkole odwiedził Profesor Zdrowa-główka, który wyjaśniał dzieciom, jak dbać o zdrowie psychiczne. Spotkanie było okazją do utrwalenia umiejętności rozpoznawania i nazywania emocji, ekspresji emocjonalnej, dzieci podejmowały próby określania własnych odczuć w związku z konkretnymi sytuacjami. Uczestnicy zajęć poznali smoka Dinusia, który uczył ich radzenia sobie ze złością w sposób, który…
Wycieczka „Kotków” do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach🚒
12 czerwca dzieci z grupy „Kotki” uczestniczyły w wycieczce do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach. Wydarzenie to miało na celu wzbogacenie wiadomości dzieci na temat specyfiki pracy strażaka oraz zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Przedszkolaki miały możliwość obejrzeć remizę, sprzęt i wóz strażacki. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę pana Pawła, taty Nikodema, za zorganizowanie spotkania.
Spotkanie ze stomatologiem
„Spotkanie ze stomatologiem” W dniu 1.02.2023r. mama naszej Tosi pięknie opisała nam specyfikę swojej pracy.”Żabki” wiedzą już, na czym polega praca stomatologa, znają atrybuty dentysty, wiedzą jak dbać o zęby, aby zapobiec pojawieniu się choroby jamy ustnej.Bardzo dziękujemy Pani Aniu za wartościowe zajęcia oraz poświęcony czas naszym dzieciom. grupa 1 3 latki grupa 2 4…













