Podobne wpisy
„Zajęcia pokazowe w gr.ŻABKI”
Dzieci z gr.III miały zaszczyt gościć p.Karolinę Dymek-mamę Marcelka,która pokazała nam swoją pasję,czyli szycie na maszynie.Dziękujemy Pani Karolino za interesujące zajęcia i poświęcony czas.
„Pszczółki” przygotowują sok🧃
Kolejny raz dzięki uprzejmości mamie Marcelinki dzieci z grupy „Pszczółek”otrzymały kosz jabłek. Przedszkolaki dowiedziały się jak ważne są witaminy dla ich zdrowia i pomagały przygotować przyszły jabłkowy sok🍎🍏
„Dzień Kota w grupie Żabki”
Dzieci z grupy III uwielbiają celebrować nietypowe święta.Tak też było i tym razem.
„Dzień bezpiecznego internetu”
Dnia 24.10.23r.w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień bezpiecznego internetu”.Dziękujemy Panu Jakubowi S.za bardzo ciekawy pokaz multimedialny na temat zagrożeń płynących z sieci.Po tych zajęciach przedszkolaki z gr.III,IV i V zyskały bardzo cenne wskazówki,do których będą się na pewno stosować.
„Cała Polska czyta dzieciom”
Dnia 15.02 w grupie ŻABKI do akcji dołączyła babcia Kubusia.Dziękujemy Pani Jolu.













