Podobne wpisy
Konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Kota
Dnia 31.03.2023r. w Urzędzie Miasta Siedlce odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego z okazji Światowego Dnia Kota – kocham, szanuję, dbam. Zadaniem konkursu było stworzenie pracy plastycznej przedstawiającej scenki z codziennego życia z kotem. Szczególny nacisk położony był na aspekt obowiązków małego kociego opiekuna. Wyróżnienie zdobył Konstanty Sałata z grupy „Żabki”. Serdecznie gratulujemy.
Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne pt. „O złośnicy ośmiornicy” z elementami bajkoterapii.
16.01.24 r. dzieci z grup Żabki i Smerfy wzięły udział w zajęciach rozwijających kompetencje społeczno-emocjonalne pt. „O złośnicy ośmiornicy” z elementami bajkoterapii, prowadzonych przez psychologa. Głównym celem zajęć było kształtowanie u dzieci umiejętności radzenia sobie ze złością i współpracy z rówieśnikami.
Wiosenny Kącik w grupie I „Kotki”🌿🌼🌱
Dzieci z grupy "Kotki" dn. 31.03.2025 r. postanowiły założyć "Wiosenny Kącik Przyrody" w swojej sali. Maluszki przyniosły do przedszkola różne sadzonki, nasionka, cebulki, ziemię oraz przybory ogrodnicze. Po omówieniu etapów siania i sadzenia roślinek dzieci z zapałem przystąpiły do pracy. Przedszkolaki poznały podstawowe zasady wzrostu oraz pielęgnacji roślin. Kotki z ogromną radością uczestniczyły w zakładaniu…
19.05.22 r. Dzień Rodziny w grupie Misiów 💕
19.05.22 r. Dzień Rodziny w grupie Misiów 💕 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Koncert zespołu „Mała Orkiestra Dni Naszych”.
19.05.22 r. nasze przedszkolaki miały zaszczyt uczestniczyć w koncercie wspaniałego zespołu muzycznego – Mała Orkiestra Dni Naszych. Tematyka występu poruszała zagadnienia prozdrowotne. Dziękujemy wszystkim artystom a przede wszystkim Panu Rafałowi – tacie Kornelii ♥️ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Dzień Dinozaura w gr. II i IV – 26.02.2025 r.
Choć dinozaury wyginęły dawno temu to wciąż fascynują ludzi. Nasze przedszkolaki obchodziły święto tych prehistorycznych stworzeń 26 i 27 lutego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.















