Grupa Kotki- Wizyta w bibliotece📚📚📚

17.11.22 r. dzieci z gr. III „Kotki” odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną Filia nr 2. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych utrwalających wiadomości o Polsce i niedawno obchodzonym Święcie Niepodległości. Serdecznie dziękujemy za niezwykle cenną i ciekawą lekcję:)

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy