Podobne wpisy
Warsztaty w grupie ,,Smerfy” z Przedsiębiorstwem Energetycznym w Siedlcach
12.03.2025 r. w grupie najstarszej odbyły się warsztaty poprowadzone przez pracownika Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach pod patronem honorowym Prezydenta Miasta Siedlce Tomaszem Hapunowiczem. Cele zajęć było zgłębienie tajemnicy ciepła systemowego, jego powstania, oszczędzana oraz dbania o środowisko. ,,Smerfy” miały możliwość eksperymentowania z wodą ciepłą i zimną oraz kreatywnie działały podczas wspólnej zabawy.
Spotkanie z policjantami
6 października w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Podczas spotkania nasi goście przybliżyli przedszkolakom zadania, jakie najczęściej wykonują policjanci podczas służby, a także omówili zagadnienia bezpieczeństwa związane z ruchem drogowym. Dzieci miały też okazję obejrzeć policyjny radiowóz, poznać sposób działania jego sygnałów świetlno-dźwiękowych. Bardzo dziękujemy policjantom za owocne…
Wrzuć cukierka do pudełka
Rodzice i dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 22 wzięli udział w akcji charytatywnej pt. „Wrzuć cukierka do pudełka – radość dzieci będzie wielka”, zainicjowanej przez szkołę językową Eurolingua w Siedlcach. Akcja dotyczyła zbiórki słodyczy w ramach XVIII Gali Charytatywnej Hot Summer Party 2021 – Dzieci Eurolingua Dzieciom międzynarodowo i lokalnie w celu wsparcia domów dziecka….
„Spotkanie”ŻABEK”z weterynarzem”
Dnia 8.11.23r.w grupie „Żabki” gościliśmy Panią Weterynarz-mamę Lili.Dzięki Pani Sylwii nabyliśmy wiedzę na temat zasad postępowania w kontaktach ze zwierzętami, aby uniknąć niebezpiecznych i nieprzyjemnych zdarzeń.Dziękujemy za przeprowadzenie ciekawych zajęć oraz poświęcony czas.
,,Kasztanki dla Hospicjum”
Nasze przedszkole aktywnie uczestniczyło w akcji charytatywnej – zbiórka kasztanów dla Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci. Udało nam się zebrać naprawdę bardzo dużo kasztanów ok. 80 kilogramów. Wszystko to dzięki Państwa zaangażowaniu i chęci pomocy innym. Bardzo serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach.
Warsztaty z Segregiuszem w grupie ,,Smerfy”_🌳🌎
W dniu 28.04.2025 r. w grupie ,,Smerfy” odbyły się warsztaty ekologiczne w ramach projektu ,,EKOmaraton Siedlce z Segregiuszem”, podczas których najstarsza grupa dowiedziała się czym jest ekologia, dlaczego warto dbać o środowisko oraz jak prawidłowo segregować odpady. Przedszkolaki miały okazję spotkać się z maskotką Segregiusza, uczestniczyły w interaktywnej zabawie w segregację odpadów oraz ozdabiały własnoręcznie…










