Podobne wpisy
,,Smerfy” na przedstawieniu teatralnym w sali widowiskowej ,,Podlasie”_🎭
6 maja 2025 roku przedszkolaki z grupy „Smerfy” wybrały się do sali widowiskowej ,,Podlasie” na spektakl pt. „Szalone bajeczki z dziadunia teczki”. Spektakl przygotował Kielecki Teatr Lektur na podstawie wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Bajkowa sceneria i znakomita, żartobliwa gra aktorów sprawiły, że przez cały czas słychać było śmiech naszych małych widzów podczas spektaklu….
🏆 Sukces naszych przedszkolaków w konkursie plastycznym „Moje kolorowe emocje”_🎨
Z radością informujemy, że dzieci z naszego przedszkola odniosły sukces w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Moje kolorowe emocje”, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach. 🌟 Julia z grupy „Pszczółki” zdobyła I miejsce w kategorii 5-6 latki, a Amelia z grupy „Kotki” otrzymała wyróżnienie w kategorii 3-4 latki. Serdecznie gratulujemy naszym uzdolnionym artystkom kreatywności, zaangażowania…
Projekt edukacyjny „Ukuzabawa – odkrywamy świat muzyki” w „Misiach”
Kolejne zajęcia w ramach realizowanego przez grupę „Misie” projektu edukacyjnego pt. „Ukuzabawa – odkrywamy świat muzyki”, którego celem jest rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz sprawności ruchowej poprzez udział w zabawach z muzyką. Podczas zajęć dzieci utrwaliły pojęcie gamy, nazwy solmizacyjne dźwięków, doskonaliły umiejętność przeliczania przedmiotów w aspekcie porządkowym w zakresie 6, uczestnicząc w zabawie dydaktycznej „Pięciolinia”….
„Wyjście na spektakl teatralny pt.Kopciuszek”
Dnia 19.09.2024r.gr.”Żabki” i gr.”Smerfy” wybrały się do sali widowiskowej Podlasie na spektakl teatralny pt.”Kopciuszek”.Przedstawienie było nietypowe i bardzo interesujące,dlatego na długo zostanie w pamięci naszych przedszkolaków.
Dzień teatru w grupie „Biedronki”
25 kwietnia 2024r. dzieci z gr. I zaprezentowały swoim rodzicom przedstawienie pt. „Zabawki w naszej sali”. Rodzice, dumni ze swoich małych aktorów, nagrodzili ich gromkimi brawami. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów do przedstawienia.
,,Kącik przyrodniczy w grupie Smerfy”
Dzieci z gr.,, Smerfy” w dniu 23.03.23 r. w swojej sali założyły wiosenny zielony ogródek.












