Podobne wpisy
Wycieczka ,,Smerfów” na skrzyżowanie🚦🚸
6 października najmłodsza grupa dzieci wybrała się na wycieczkę pieszą na pobliskie skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Dzięki temu same dzieci mogły obserwować ruch uliczny, sygnalizatory świetlne i znaki drogowe. Podczas wycieczki przedszkolaki zgodnie z zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach ubrane były w kamizelki odblaskowe 🦺
,,Smerfy” w Tężni Solankowej
Dnia 04.10.2024 r. ,,Smerfy” wybrały się na wycieczkę do Tężni Solankowej w Parku Wodnym w Siedlcach. To wyjątkowe miejsc umożliwiło dzieciom relaksujący odpoczynek i radość z wdychania świeżego, bogatego w substancje lecznicze powietrze. Tężnia nie tylko oferuje zdrowotne korzyści ale także wspiera dzieci w doświadczaniu pełnego odprężenia oraz poprawie samopoczucia. ,,Smerfy” do przedszkola wróciły radosne…
Wyjście grupy „Pszczółki” do Biblioteki Publicznej z okazji ” Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek”
W dniu 6 maja 2025 r. dzieci z grupy III "Pszczółki" wybrały się na wycieczkę pieszą do Biblioteki Publicznej, gdzie wzięły udział w lekcji bibliotecznej. Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały opowieści o książkach, poznały zasady korzystania z biblioteki oraz miały okazję obejrzeć różnorodne pozycje literatury dziecięcej.
Wycieczka Pszczółek na skrzyżowanie 🐝🚸
23.10.23 r. Pszczółki w ramach omawianej tematyki „Bezpiecznie w pobliżu ulicy” uczestniczyły w wycieczce na pobliskie skrzyżowanie. Przedszkolaki poznały elementarne przepisy pieszego ruchu drogowego, obserwowały i próbowały nazywać wybrane znaki drogowe.
,,Smerfy” podczas realizacji kolejnych zadań w ramach Ogólnopolskiego Programu ,,Uczymy Dzieci Programować”
,,Smerfy” podczas realizacji kolejnych zadań w ramach Ogólnopolskiego Programu ,,Uczymy Dzieci Programować” 19 października 2022 r. dzieci z grupy ,,Smerfy” w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu ,,Uczymy dzieci programować” zrealizowały kolejne zadanie z zakresu ,,Dbamy o bezpieczeństwo”. Bezpieczeństwo na drodze to bardzo ważny temat. Aby utrwalić zdobyte dotąd informacje, najpierw wykorzystując kolorowe koła, ułożyliśmy dwa rodzaje…
Koncert zespołu Limbos
25 lutego2026 r. w naszym przedszkolu odbył się koncert pt. „Niech gra muzyka” zespołu Limbos. Dzieci miały okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu z muzyką – śpiewały, klaskały i aktywnie brały udział w zabawach rytmicznych. Wydarzenie dostarczyło przedszkolakom wielu radości, pozytywnych emocji oraz niezapomnianych wrażeń muzycznych










