Podobne wpisy
Wycieczka do Bombkolandii
Dnia 08.12.2022 r. dzieci z grupy Kotki uczestniczyły w wycieczce do „Bombkolandii” w Głęboczycy. Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się jak powstaje bombka – wydmuchiwanie szkła palnikiem, przygotowanie bombki szklanej do dekoracji (srebrzenia) oraz dekorowanie ozdoby. Kotki miały okazję samodzielnie zdobić bombki przy pomocy pędzli, kleju, brokatu oraz ciekawego urządzenia – flokarki. Podczas wycieczki nie zabrakło…
„Mamo, tato wolę wodę” w grupie Kotków
Grupa II Kotki rozpoczęła realizację ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Mamo, tato wolę wodę”. Celem projektu jest wykształcenie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym podkreśleniem roli wody w codziennej diecie, a także zwrócenie ich uwagi na zagadnienie ochrony środowiska. Kotki podczas różnych aktywności dowiedziały się jak ważna jest woda w codziennej diecie, tworząc własną piramidę żywienia….
Gr.III „Biedronki” w zimowej akcji – ”Ptasia stołówka”.
Dziękujemy Rodzicom którzy współpracują z nami poprzez dostarczanie karmy.
Uroczysta akademia z okazji Dnia Niepodległości w gr.IV Biedronki z udziałem Rodziców.
Uroczysta akademia z okazji Dnia Niepodległości w gr.IV Biedronki z udziałem Rodziców. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Dzień Gier Planszowych w gr. ,,Smerfy”
Gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu. Nie tylko bawią, ale także rozwijają wyobraźnię oraz uczą – przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie. W dniu 11 września w grupie ,,Smerfy” świętowaliśmy- Dzień Gier Planszowych. Była to wspaniała okazja do integracji grupy, podczas których ćwiczyliśmy logiczne myślenie, zdrową rywalizację czyli umiejętność wygrywania jak…










