„Dzień dobrych uczuć”

W gr.” ŻABKI” odbył się ” Dzień dobrych  uczuć” , który wytworzył pogodny i radosny nastrój. Wzmocnił również integrację wśród dzieci podczas wspólnych zabaw. Dzień był pełen pozytywnych emocji.

Podobne wpisy