Podobne wpisy
Budujemy więzi międzypokoleniowe.
Dzieci z grupy Żabki i Smerfy wzięły udział w Akcji MEiN: „Razem na święta”. Przedszkolaki wykonały wspólnie plakat dla seniorów z „Domu nad stawami”. Akcja zachęcała dzieci do budowabia więzi miedzypokoleniowych, niesienia pomocy innymi, a także kształtowania poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.
Międzynarodowy Program Promocji Zdrowia Psychicznego pt. „Przyjaciele Zippiego” w gr. V
6-latki z gr. Kotki realizują Międzynarodowy Program Promocji Zdrowia Psychicznego pt. „Przyjaciele Zippiego”, który uczy dzieci m. in. przeżywać własne emocje i radzić sobie w sytuacjach trudnych. Obecnie starszaki uczestniczą w zajęciach z 4 modułu: Rozwiązywanie konfliktów.
„Wycieczka do Zakładu Fryzjerskiego”
Dnia 19.09.25r. gr. "Żabki" brała udział w zajęciach pokazowych prowadzonych przez p.Justynkę.To było cenne spotkanie, dzięki któremu dzieci miały okazję zobaczyć trudną, wymagającą precyzji i cierpliwości pracę fryzjerki.
Wewnątrzprzedszkolny przegląd plastyczny „Dbam o przyrodę”
Organizowane w przedszkolu przeglądy są każdorazowo okazją do zaprezentowania umiejętności dzieci, wyróżnienia ich pracy, zauważenia wysiłku i ambicji. Każdy z naszych przedszkolaków może być uczestnikiem przeglądu, nawet ten, który nie jest jeszcze gotowy zaistnieć na większych scenach i w międzyprzedszkolnych konkursach. 21 dzieci i ich rodziców wzięło udział w wewnątrzprzedszkolnym przeglądzie plastycznym pt. „Dbam o…
Dzień_Życzliwości w „Pszczółkach”😊🐝
Dnia 21.11.2025 r. Grupa IV „Pszczółki” obchodziła Dzień Życzliwości. Dzieci stworzyły wyjątkowy kwiatek życzliwości z miłymi słowami, śpiewały piosenkę o dobroci oraz w parach uczyły się współpracy i wzajemnego wsparcia. Na zakończenie wszyscy wspólnie wykonali drzewo życzliwości, które stało się symbolem ciepłej i przyjaznej atmosfery w grupie.🌼😀















