Podobne wpisy
„Dzień dobrych uczuć”
Dnia 14.02 ŻABKI świętowały dzień pełen miłych słów,uśmiechów oraz dobrych uczynków.
„Pamiętamy o ptakach”
Grupa Kotki pamięta o dokarmianiu ptaszków zimą. Zajęcia uwrażliwiają dzieci na piękno przyrody, pobudzają zainteresowania ptakami. Dzięki naszemu dokarmianiu, ptaszki maja szansę przetrwać zimę, a wiosną w podziękowaniu pięknie nam zaśpiewać 🐦😊 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Żabki i Smerfy na festiwalu
Dnia 20.01.2023r. przedszkolaki z grupy Żabki i Smerfy wzięły udział w XVII Przedszkolnym Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świateczno-Noworocznych „Szła Kolęda”, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach. Dzieci zaprezentowały pastorałkę pt. „Świeć gwiazdeczko”.
Akcja „SadziMy”
Grupa II „Kotki” wzięła udział w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Nadleśnictwo Siedlce „SadziMY”. Sadzonka sosny z Nadleśnictwa zagościła w naszym ogrodzie przedszkolnym, gdzie została posadzona przez Kotki. Dzieci samodzielnie wykopały dół, umieściły w nim sadzonkę i obficie podlały. Kolejnym zadaniem było nadanie imienia dla naszego drzewka. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wymyślały imiona, ostatecznie nazwały sosnę…
„Wiewiórki” przygotowują upominki
„Jest taki dzień Bardzo ciepły, choć grudniowy Dzień, zwykły dzień, W którym gasną wszelkie spory Jest taki dzień W którym radość wita wszystkich Dzień, który już Każdy z nas zna od kołyski” Święta to magiczny czas pełen radości, miłości i nadziei, na który każdy czeka z niecierpliwością. W tym szczególnym okresie przypominamy dzieciom jak ważne…




