Podobne wpisy
„Spotkanie z pracownikiem Biblioteki Pedagogicznej”
Dnia 4.03.25r.gr."Żabki" z wielkim zainteresowaniem słuchały opowiadań czytanych przez Pana Antoniego.Tematem przewodnim tego spotkania były ciekawostki o dinozaurach.Dziękujemy za wartościowe spotkanie.
Dzień Ziemi w grupie ,,Smerfy”_🌍
22.04.2025 r. dzieci z grupy ,,Smerfy” świętowały Dzień Ziemi. Przeprowadzono szereg działań wpisujących się w konwencję święta. Odbywały się ciekawe zajęcia edukacyjne, projekcje filmów o tematyce ekologicznej, zabawy badawcze oraz turniej wiedzy ekologicznej. Prowadzone działania pokazały przedszkolakom różne sposoby ochrony najbliższego środowiska oraz zachęcały do troski o Ziemię. Dzieci już wiedzą, że dla dobra naszej…
„Ogólnopolski_Dzień Przedszkolaka „🧚♂️🧚♀️
W dniu 20.09.2024r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Przedszkolaka” Z tej okazji zawitała do nas Świnka Felcia z przedszkola „Zaczarowana Kraina”. Dzieci bawiły się wspaniale. Rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki I pokonywały tor przeszkód. Na koniec dzieci otrzymały medale🏅 i troszkę słodkości 🍬.
Wrzuć cukierka do pudełka
Rodzice i dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 22 wzięli udział w akcji charytatywnej pt. „Wrzuć cukierka do pudełka – radość dzieci będzie wielka”, zainicjowanej przez szkołę językową Eurolingua w Siedlcach. Akcja dotyczyła zbiórki słodyczy w ramach XVIII Gali Charytatywnej Hot Summer Party 2021 – Dzieci Eurolingua Dzieciom międzynarodowo i lokalnie w celu wsparcia domów dziecka….
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w grupie „Misiów”
29.10. 22 r. w grupie Misiów obodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w ramach realizowanego przez nasze przedszkole Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. W tym dniu dzieci utrwaliły zasady właściwego korzystania z książek, układały i odczytywały proste wyrazy. Naszą grupę odwiedziło wielu specjalnych gości. Misie słuchały wierszy, bajek i opowiadań czytanych przez Panią Dyrektor, Panią intendentkę,…
Wizyta bibliotekarza w grupie Misiów
19.06.23 r. grupa Misiów miała zaszczyt gościć bibliotekarza z Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach, Pana Antoniego Woźnicę. Dziękujemy za poświęcony czas, przybliżenie wiedzy na temat pracy biblioteki i wspólne czytanie📖



