Podobne wpisy
„Bezpieczne zabawy z psem”
Dnia 26.01.2024r.w ramach współpracy z Uniwersytetem Siedleckim,studenci II roku zoopsychologii z animaloterapią pod kierownictwem Pani Małgorzaty Myszka-Bujno,poprowadzili bardzo mądre i ciekawe zajęcia pokazowe z pieskami.Dziękujemy!!!
llllll
iiiiii Pobierz aplikację BlueMail for Desktop
Grupa „Pszczółki” w Kulinarnym Poddaszu
29 maja 2025 r. grupa "Pszczółki" po raz kolejny wzięła udział w warsztatach kulinarnych w Kulinarnym Poddaszu w Siedlcach. Tym razem spotkanie odbyło się z okazji Dnia Dziecka i przebiegało pod hasłem „Ulica Ciasteczkowych Potworów” Dzieci uczyły się, jak ważna jest segregacja odpadów i dbanie o środowisko. Przedszkolaki mieli okazję rozpoznawać smaki i zapachy różnych…
„Dzień_Chłopaka w grupie „Żabki” „
30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Był to wyjątkowy dzień pełen radości, zabawy i uśmiechu. Dziewczynki złożyły chłopcom serdeczne życzenia, wręczyły upominki i wspólnie śpiewały wesołe piosenki. Nie zabrakło także zabaw integracyjnych. Wszyscy świetnie się bawili, a na twarzach naszych przedszkolaków przez cały dzień gościł uśmiech. To był naprawdę wspaniały dzień!
Zajęcia logopedyczne w gr. ,,Smerfy” z Panią Agnieszką Adamczyk.
Jak co tydzień w grupie ,,Smerfy” odbywają się grupowe zajęcia logopedyczne, podczas których dzieci w formie zabawy ćwiczą narządy artykulacyjne, oddechowe oraz ortofoniczne. Zajęcia logopedyczne są środkiem pomocy dziecku. Mowa w dużej mierze wpływa na ogólny rozwój dziecka i jego osiągnięcia w każdej sferze. Kluczowe jest więc kształtowanie mowy od najmłodszych lat. grupa 1 3…
„Pszczółki” pamiętają o ptakach 🐦🪶🫘
Jak co roku, nawet nasze najmłodsze przedszkolaki nie zapominają o najmniejszych i potrzebujących opieki w czasie zimy- ptakach.







