Podobne wpisy
„Sowa Natasza do rozmowy zaprasza” w gr. Misie.
Kolejne zajęcia w ramach projektu pt. „Sowa Natasza do rozmowy zaprasza” w gr. Misie. Tym razem rozmawialiśmy o problemie nadmiernego korzystania z narzędzi cyfrowych: telefonów, tabletów. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że korzystanie z technologii jest przydatną i przyjemną czynnością, jednak dużo więcej cennego czasu warto poświęcić na rozmowy i spotkania z naszymi bliskimi i przyjaciółmi….
Konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Kota
Dnia 31.03.2023r. w Urzędzie Miasta Siedlce odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego z okazji Światowego Dnia Kota – kocham, szanuję, dbam. Zadaniem konkursu było stworzenie pracy plastycznej przedstawiającej scenki z codziennego życia z kotem. Szczególny nacisk położony był na aspekt obowiązków małego kociego opiekuna. Wyróżnienie zdobył Konstanty Sałata z grupy „Żabki”. Serdecznie gratulujemy.
Koncert zespołu Limbos
25 lutego2026 r. w naszym przedszkolu odbył się koncert pt. „Niech gra muzyka” zespołu Limbos. Dzieci miały okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu z muzyką – śpiewały, klaskały i aktywnie brały udział w zabawach rytmicznych. Wydarzenie dostarczyło przedszkolakom wielu radości, pozytywnych emocji oraz niezapomnianych wrażeń muzycznych
Spotkanie integracyjne z uczniami Szkoły Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach🎄 W dniu 15.12.2023 r. mieliśmy przyjemność gościć nauczycieli oraz uczniów klasy III Szkoły Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej z Siedlec. Dzieci z grupy V „Kotki” zaprezentowały naszym gościom „Jasełka”. Następnie, uczniowie oraz przedszkolaki przystąpili do wspólnego kolędowania oraz dekorowania…
Zajęcia otwarte w grupie „Biedronki”
31 marca 2025 roku w grupie II odbyły się zajęcia pod hasłem „Mamo, tato, poćwicz ze mną”. Wszyscy uczestnicy, zarówno dzieci, jak i rodzice, wykazali się dużą aktywnością w proponowanych zabawach. W zestawie rodzinnych ćwiczeń znalazły się m.in. ćwiczenia wzmacniające napięcie mięśniowe oraz poprawiające reakcje równoważne, a także te stymulujące i normalizujące system przedsionkowo-dotykowo-proprioceptywno-słuchowo-wzrokowy. Serdecznie…
„Spotkanie gr. Żabki z pszczelarzem”
——sinikael-?=_2-17512713559360.5550077887806169 Content-Type: text/html; charset=utf-8 Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Dnia 13.06.25 r. grupa IV miała przyjemność gościć pana, który w bardzo ciekawy sposób opowiedział naszym przedszkolakom o swojej pasji. ——sinikael-?=_2-17512713559360.5550077887806169–













