Pani stomatolog w grupie „Wiewiórek”.

Dnia 25.02. 22 r. w grupie V Wiewiórki odbyło się spotkanie z panią doktor Lidią Oleszczuk stomatolog z Przychodni Stomatologicznej Dentica. Dzieci podczas prelekcji dowiedziały się jak dbać i myć zęby. Otrzymały upominki w postaci książeczek i plakatów o higienie jamy ustnej. Pani doktor otrzymała od dzieci Podziękowanie. Dziękujemy za spotkanie.

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy