„Witaminki,witaminki…”

Dnia 20.10.2023r.”Żabki”brały udział w bardzo ciekawych zajęciach o zdrowej żywności prowadzonych przez panią Agnieszkę Tyszkiewicz.Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie,poświęcony czas oraz zaproszenie nas na zajęcia pokazowe do przedszkolnej kuchni.

Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Android

Podobne wpisy