„Żabki”poznały nowy instrument muzyczny, który nazywa się CAJON (czyt.kahon).Ta niepozorna drewniana skrzynka w rękach naszych przedszkolaków przerodziła się we wspaniały zestaw perkusyjny,który wywołał wiele radości wśród dzieci i nie tylko.
W pierwszych dniach nowego roku „Biedronki” poznawały sposoby odmierzania czasu i przedmioty temu służące. Szczególną uwagę zwróciliśmy na zegary, ich różnorodność i zastosowanie. Poznaliśmy zawód zegarmistrza. Dzieci zgromadziły na wystawce w sali zegary przyniesione z domów i z dużym zaangażowaniem opowiadały o nich swoim rówieśnikom. Dziękujemy rodzicom za współpracę. grupa 1 3 latki grupa 2…
Wycieczka do Krainy Rumianku 11.10.2023r. dzieci z grupy IV i V uczestniczyły w wycieczce do Krainy Rumianku.
Choć dinozaury wyginęły dawno temu to wciąż fascynują ludzi. Nasze przedszkolaki obchodziły święto tych prehistorycznych stworzeń 26 i 27 lutego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Dzięki zaangażowaniu Rodziców w sali starszaków z grupy Misie powstał zielony kącik przyrody. Dzieci chętnie doglądają roślin, podlewają je i obserwują ich wzrost.