Podobne wpisy
Udział w Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków „Recytuj z Ączkiem”!
W dniu 15.05.2024 r. dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach pt. „Recytuj z Ączkiem”!. Naszą placówkę reprezentowały dzieci z grup „Biedronki”, „Żabki”, „Smerfy” oraz „Kotki”. Celami konkursu było m.in. popularyzacja wśród dzieci utworów literackich, rozwijanie pamięci, zainteresowanie czytelnictwem oraz przybliżenie przygód „Siedleckiego Ączka”, bohatera książeczki…
„Dzień_Strażaka w „Żabkach”
Dnia 7.05.25 r. "Żabki" obchodziły "Dzień Strażaka". Dzieci w tym dniu doskonaliły wiadomości na temat pracy strażaków oraz kształtowały umiejętności związane z bezpieczeństwem.
Teatrzyk w przedszkolu
08.12.23 r. w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów teatru lalek „Pinokio”. Dzieci obejrzały teatrzyk pt. Przygody Janka i złej czarownicy” 🐈⬛
„Misie” podczas wycieczki na pocztę.
27.02.23 r. Misie dzięki uprzejmości rodziców Szymona i Tymona miały okazję uczestniczyć w pieszej wycieczce do Urzędu Poczty Polskiej przy ul. Piłsudskiego. Dzieci poznały pracę pocztowca, drogę listu a nawet wysłały pocztówkę do Pani Dyrektor. Przedszkolaki poznały również jedne z ważniejszych siedleckich zabytków i przypomniały legendę „Jacka”. Dziękujemy ☺️
Dzień Zdrowego Śniadania w grupie „Kotki”
24 listopada w 4 – latkach odbył się Dzień Zdrowego Śniadania. Dzieci miały wyjątkową okazję samodzielnie wybrać, co znajdzie się na ich kanapkach. Stoły były pełne kolorowych warzyw i zdrowych produktów, które zachęcały do spróbowania. Przedszkolaki z entuzjazmem komponowały swoje kanapki, samodzielnie smarowały chleb masłem, zjadały różnorodne produkty z uśmiechem na twarzach. To było nie…










