1 grudnia „Żabki” ozdabiały drewniane bombki mazakami akrylowymi. Inicjatorką i prowadzącą kreatywne zajęcia była p. Paulina Demianiuk-Gdula, mama Hani. Zajęcia dostarczyły dzieciom wiele radości. Dziękujemy p. Paulinie za to spotkanie. 😊
Jak co roku, nawet nasze najmłodsze przedszkolaki nie zapominają o najmniejszych i potrzebujących opieki w czasie zimy- ptakach.
14 grudnia „Żabki” odwiedził Szymon Łubiński, absolwent naszego przedszkola, młody i obiecujący pianista, brat Julki. Szymon zagrał dla przedszkolaków kilka utworów, w tym polskich kolęd, w których śpiewanie Żabki chętnie się włączyły. Dziękujemy Szymonowi za to spotkanie i życzymy samych sukcesów na jego muzycznej drodze. 😊
W miesiącu październik w grupie I „Kotki” realizowany był kolejny cykl projektu edukacyjnego „Sensoryczna Tęcza”. Tym razem maluszki uczestniczyły w zabawach związanych z kolorem pomarańczowym 😊
28 listopada reprezentacja 6-latków wzięła udział w eliminacjach Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Przedszkoli 2023, które odbyły się w hali sportowej Agencji Rozwoju Miasta przy ul. B. Prusa 6, zajmując III miejsce! Dziękujemy starszakom za godne reprezentowanie naszej placówki, gratulujemy sprawności fizycznej i życzymy dalszych sukcesów sportowych.