Podobne wpisy
Przegląd muzyczno-literacki „Z przyrodą za pan brat”
W ostatnich dniach w naszym przedszkolu odbył się przegląd muzyczno-literacki o tematyce przyrodniczo-ekologicznej pt. „ Z przyrodą za pan brat”, w którym wzięło udział troje dzieci: Łucja Górecka, Maja Chomicz i Julia Kobylarz. Celem konkursu było : -popularyzowanie wiedzy o tematyce przyrodniczo-ekologicznej -rozwijanie zdolności recytatorskich -zainteresowanie dzieci poezją Każdy z recytatorów zachwycił wdziękiem i niepowtarzalną…
„Mali przyjaciele natury” 🌱 24.03.2025
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z inauguracji ekologicznych warsztatów w ramach EKOmaratonu Siedlce z Segregiuszem w naszym Przedszkolu 🌍🌿🌳 https://www.facebook.com/share/p/156Ec3zseS/ https://www.facebook.com/share/p/1ACnzoSoEy/ https://www.facebook.com/share/1ABNYFjxyf/ https://www.facebook.com/share/p/1BDKzq7h2t/
Wycieczka ,,Smerfów na pobliskie skrzyżowanie
Grupa ,,Smerfy” w dniu 02 października wybrały się na wycieczkę pieszą na pobliskie skrzyżowanie w celu praktycznej nauki przechodzenia przez jezdnię. Dzieci zwróciły szczególną uwagę na wybrane znaki drogowe, sposób oznakowania przejścia dla pieszych, obserwowały też zachowanie pieszych i pojazdów oraz przechodziły na drugą stronę ulicy z zastosowaniem zasad bezpieczeństwa.
„Biedronki” na wycieczce.
14 kwietnia 2023 r. dzieci odwiedziły Muzeum Regionalne, gdzie wysłuchały legendy o siedleckim Jacku, poznały historię naszego miasta i samodzielnie wykonały sylwetę Ratusza. „Biedronki”odwiedziły także siedzibę Katolickiego Radia Podlasie. Miały okazję rozmowy z pracownikami oraz bezpośredniej obserwacji ich pracy. Dziękujemy Mamie Ali za zaproszenie, mile przyjęcie i prezentację zawodu dziennikarza radiowego.
🎲_Dzień Gier Planszowych w grupie „Kotki”_🐾
29 października w grupie „Kotki” odbył się Dzień Gier Planszowych. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w rozgrywkach, poznając zasady gier i ucząc się współpracy w zespole. Podczas wspólnej zabawy przedszkolaki rozwijały spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz umiejętność przestrzegania zasad. W sali panowała radosna atmosfera, pełna śmiechu i pozytywnych emocji. 🎲😊 To był bardzo udany dzień, który…
„Żabkowe pierniczki”
Święta tuż,tuż…więc czas na pieczenie pierników.15.12.23r. w naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw.Dla dzieci 4letnich był to pracowity ranek.ŻABKI poznały składniki i sposób wykonania ciasta,potrzebne przybory kuchenne a także zasady bezpieczeństwa.Efektem pracy dzieci były blaszki pełne pierniczków.Bardzo dziękujemy p.Danusi D.- babci Tosi D.za poświęcony czas.










