Dnia 21.02.24r.w gr.III odbyły się bardzo ciekawe zajęcia pt.”Pstryczek-elektryczek”.Dziękujemy Pani Klaudynie za doskonałe przygotowanie zajęć oraz konkurs,za który dzieci dostawały bardzo ciekawe nagrody.
Dzieci z grupy Smerfy uczestniczyły w akcji „Dokarmiamy ptaki zimą”. Przedszkolaki poznały nazwy ptaków, a także dowiedziały się co ptaszki najbardziej lubią jeść zimą.
Udział dzieci z grupy „Misie” w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej: „JESIEŃ W PIOSENCE UKRYTA”🍂🎵🎶🍂 Gratulujemy talentów!!! Życzymy dalszego rozwoju i sukcesów ♥️ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
W październiku gościliśmy w naszej grupie Mamę Ali, Mamę Mieszka oraz naszego Absolwenta Aleksandra, którzy w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, poświęcili swój czas na czytanie przedszkolakom z gr. I. Dziękujemy bardzo i zapraszamy kolejne, chętne osoby.
Dnia 08.05.2023r. przedszkolaki z grupy Smerfy wyruszyły na wycieczkę na skrzyżowanie gdzie mogły obserwować jak odbywa się ruch drogowy na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną. Dzieci utrwaliły znaczenie sygnalizacji świetlnej oraz zasady bezpiecznego poruszania się po prawej stronie chodnika.
25 listopada to tradycyjnie już w naszym przedszkolu „Dzień Pluszowego Misia”. „Misie” obchodziły prawdziwe święto swojej grupy – ubrane w „misiowe” stroje uczestniczyły w zabawach, których celem było przede wszystkim wzmacnianie więzi koleżeńskich i czerpanie radości ze wspólnego działania. 5-latki przypomniały sobie kultowe postaci z bajek, poznały i próbowały różnych rodzajów miodu m.in. miodu leśnego,…