Podobne wpisy
Dzień Dinozaura w gr. II i IV – 26.02.2025 r.
Choć dinozaury wyginęły dawno temu to wciąż fascynują ludzi. Nasze przedszkolaki obchodziły święto tych prehistorycznych stworzeń 26 i 27 lutego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Zabawy w ramach realizacji programu edukacyjnego ,,Zdrowo i sportowo” w grupie ,,Smerfy”_🏃🎄🎅
,,Pomocnicy Świętego Mikołaja” to zestaw ćwiczeń zrealizowany przez dzieci z najstarszej grupy w ramach programu ,,Zdrowo i sportowo” w miesiącu grudniu. Dzieci wykonując ćwiczenia, chętnie wcielały się w rolę reniferów, elfów i Mikołajów. Podczas zajęć doskonaliły współpracę w parach, koordynację wzrokowo – ruchową, szybkość i zwinność ruchów oraz koncentrację i cierpliwe oczekiwanie na swoją kolej….
„Spotkanie z Panią_Marzenką”
Dnia 28.02.25r.gr."Żabki"miała przyjemność gościć Panią Marzenkę,która przekazała cenne informacje na temat tworzenia jadłospisu w naszym przedszkolu.Dziękujemy Pani Marzenko za poświęcenie czasu.
Laureaci w XXVIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej – kategoria Taniec ludowy
W dniu 12.04.2024 r. grupa V „Kotki” reprezentowała nasze przedszkole na XXVIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, w kategorii Taniec ludowy. Dzieci w pięknych, ludowych strojach zaprezentowały „Tańce Śląskie”. Miło nam poinformować, że Kotki zostały laureatami! Serdecznie gratulujemy naszym milusińskim! 🥇🥇🥇
Mali patrioci-Przedszkolaki z MP 22
„Polska – to taka kraina, która się w sercu zaczyna…” (Ryszard Przymus) Na przełomie października i listopada w każdej grupie wiekowej realizowano tematykę z zakresu edukacji patriotycznej. Nasze przedszkolaki miały okazję poznać fragmenty historii Państwa Polskiego, jego symbole narodowe, tradycje. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, słuchając wierszy, opowiadań, śpiewając pieśni patriotyczne, tworząc prace plastyczne poznawały…
Warsztat dla Rodziców na temat: „Zachowania agresywne u dzieci w wieku przedszkolnym”.
24.10.23 r. odbył się warsztat dla Rodziców na temat zachowań agresywnych u dzieci w wieku przedszkolnym. Dziękujemy uczestnikom za udział w spotkaniu.










