|

„Biedronki w bibliotece”

15 czerwca 2026 roku dzieci z grupy III „Biedronki” odwiedziły Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach.

Podczas lekcji bibliotecznej przedszkolaki poznały zasady zachowania w bibliotece oraz dowiedziały się, jak dbać o książki. Zwiedziły bibliotekę, zobaczyły, jak układa się książki na półkach, a także poznały sposób wypożyczania książek.

Dużą atrakcją były książki trójwymiarowe (3D), których fragmenty przeczytała pani bibliotekarka. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało pamiątkową zakładkę do książki.

To było bardzo ciekawe i pouczające spotkanie!

Podobne wpisy