„Biedronki w bibliotece”
15 czerwca 2026 roku dzieci z grupy III „Biedronki” odwiedziły Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach.
Podczas lekcji bibliotecznej przedszkolaki poznały zasady zachowania w bibliotece oraz dowiedziały się, jak dbać o książki. Zwiedziły bibliotekę, zobaczyły, jak układa się książki na półkach, a także poznały sposób wypożyczania książek.
Dużą atrakcją były książki trójwymiarowe (3D), których fragmenty przeczytała pani bibliotekarka. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało pamiątkową zakładkę do książki.
To było bardzo ciekawe i pouczające spotkanie!










